BĄDŹ NA BIEŻĄCO:

Pn. - Pt.   8:00 - 16:00

Sb. - Nd.   Zamknięte

 

Świadczymy usługi na terenie Wrocławia i okolic. 

BEZPŁATNA WYCENA

07 kwietnia 2024

Smart Home dla komfortu i bezpieczeństwa

Komfort na wyciągnięcie ręki

Automatyzacja domu zapewnia wygodę i łatwość obsługi, umożliwiając zdalne sterowanie różnymi funkcjami domu za pomocą smartfonów, tabletów lub głosowych asystentów. Dzięki temu możesz regulować oświetlenie, temperaturę, nawilżanie powietrza, a nawet uruchamiać i wyłączać urządzenia elektryczne, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Nie musisz już wstawać z fotela, aby zmienić kanał na telewizorze czy też dopasować intensywność światła w pomieszczeniu – wszystko to możesz zrobić z łatwością i wygodą.

Oszczędność energii

Inteligentne systemy zarządzania energią pozwalają na efektywne wykorzystanie zasobów, poprzez harmonizację pracy urządzeń z harmonogramami i preferencjami domowników. Możesz zaprogramować ogrzewanie do pracy tylko wtedy, gdy jesteś w domu, a klimatyzację do wyłączenia w momencie opuszczenia mieszkania. To pozwala nie tylko obniżyć rachunki za energię, ale również dbać o środowisko naturalne poprzez redukcję zużycia.

 

W dzisiejszych czasach, gdy technologia staje się coraz bardziej zaawansowana, automatyzacja domu przestaje być tylko luksusem, stając się nieodłączną częścią współczesnych mieszkań i domów. Nasza firma wykończeniowo-remontowa oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie automatyzacji domu, które przynoszą liczne korzyści dla użytkowników.

 

 

 

 

 

Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Inteligentne systemy monitoringu, czujniki dymu, czujniki ruchu i kamery IP pozwalają na ciągłe monitorowanie domu, nawet gdy jesteś z dala od niego. Dzięki dostępowi do obrazu na żywo i możliwości otrzymywania powiadomień na smartfon w przypadku wykrycia niepożądanej aktywności, możesz być pewien, że Twój dom jest zawsze pod kontrolą. To daje Ci spokój i poczucie bezpieczeństwa, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz.