MEBLE NA WYMIAR 

BEZPŁATNA WYCENA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO:

Pn. - Pt.   8:00 - 16:00

Sb. - Nd.   Zamknięte

 

Świadczymy usługi na terenie Wrocławia i okolic. 

  Chcąc jeszcze bardziej mieć wpływ na końcowy efekt naszych wnętrz, decydujemy się na wykonanie mebli na wymiar. Jeszcze do niedawna metoda ta była zarezerwowana dla kuchni czy też dużej szafy w korytarzu. Dziś coraz częściej zgłaszamy się do specjalistów, aby wykonali nam wymarzone meble do pozostałych pomieszczeń: salonu, garderoby, sypialni, biura czy pokoju dziecięcego. 

  Oczywistą zaletą tego rozwiązania będzie ich oryginalność i indywidualizm. Możemy puścić wodzę fantazji, wszystko zależy od naszego pomysłu i preferencji. Wymiar, materiał, kolor, wykończenie, systemy zamykania szafek czy szuflad, ilość półek oraz uchwyty - po prostu wszystko. Zastosowanie mebli na wymiar będzie idealnym rozwiązaniem w małych pomieszczeniach, w sytuacji kiedy każdy centymetr użytkowy jest na wagę złota, ale nie tylko w tym przypadku. 

  Meble na wymiar mają swoją wadę. A mianowicie - cena. Jeśli porównamy sieciowe sklepy meblowe, które tworzą zabudowy z płyt drewnopochodnych, to tak te będą dużo tańsze. Jednak, jeśli bierzemy pod uwagę produkty na wymiar robione z płyt oraz gotowe meble z litego drewna to ceny mogą być już bardziej zbliżone. Oczywiście najdroższą opcją będą meble na wymiar z litego drewna. 

 Decydując się na usługę wykonania mebli na wymiar, dostaniecie pełen projekt kuchni, szaf oraz pozostałych mebli oraz 2 letnią gwarancję.