KLIMATYZACJA

BEZPŁATNA WYCENA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO:

Pn. - Pt.   8:00 - 16:00

Sb. - Nd.   Zamknięte

 

Świadczymy usługi na terenie Wrocławia i okolic. 

  Główną zaletą klimatyzacji jest gwarancja komfortu termicznego w naszych pomieszczeniach. Jest to potrzebne zarówno do pracy, jak i wypoczynku.

  Pamiętajmy, że klimatyzacja pozwala nie tylko zadbać o dobre samopoczucie, ale też zwiększa bezpieczeństwo zdrowotne podczas upałów. Gdy na zewnątrz doskwierają upały, w domu można przebywać w naprawdę komfortowych warunkach. Dla spokojnego snu naszych dzieci, które są niezwykle wrażliwe na upały, to bardzo duże udogodnienie. 

  Niewiele osób wie, że klimatyzatorem można również bardzo ekonomicznie podgrzewać powietrze w zimie. Urządzenia pracują na zasadzie pompy ciepła. Klimatyzatory są wskazane dla alergików i astmatyków – pod warunkiem, że będą oni pamiętali o wyżej wspomnianej konserwacji urządzenia. Filtry w klimatyzatorze oczyszczają powietrze z pyłków i zanieczyszczeń, dzięki czemu łatwiej się nim oddycha osobom chorym. Dzięki temu, że urządzenie osusza powietrze, dba również o żywotność domu. Eliminuje z niego wszelką wilgoć.

  Warto przy tym pamiętać, że technologia idzie cały czas do przodu i kolejne urządzenia są coraz lepiej dopasowane do potrzeb użytkowników, dzięki czemu zalety klimatyzacji często przewyższają wady.

Kiedy najlepszy czas na montaż klimatyzacji...

  Im wcześniej, tym lepiej. Montaż klimatyzacji warto planować jak najwcześniej. W przypadku budowy domu jeszcze przed położeniem tynków i ocieplenia. Jeżeli rozważamy klimatyzację w bloku czy apartamentowcu warto się nad nią zastanowić tuż po odebraniu kluczy, kiedy mieszkanie jest jeszcze w stanie deweloperskim.

  Jeżeli wahacie się Państwo, zapraszamy do kontaktu. 
Rozwiejemy każde wątpliwości i znajdziemy najlepsze rozwiązanie.
  W ofercie posiadamy klimatyzatory renomowanych producentów:
* Samsung
* Daikin
* Rotenso 
* LG
 Zajmujemy się transportem oraz montażem, posiadamy klimatyzatory ścienne, kasetonowe oraz przenośne.