Najczęściej zadawane pytania

BEZPŁATNA WYCENA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO:

Pn. - Pt.   8:00 - 16:00

Sb. - Nd.   Zamknięte

 

Świadczymy usługi na terenie Wrocławia i okolic. 

Kiedy najlepiej zarezerwować termin wykonywania usługi?

I tutaj niestety nie ma idealnej odpowiedzi. Najlepszym rozwiązaniem jest kontakt z nami w momencie podpisania umowy z deweloperem lub rezerwacji mieszkania. Wtedy mamy szanse na zazębienie się terminów odbioru inwestycji od dewelopera, z pracami architekta oraz z naszym wejściem na plac budowy.

Czy klient musi sam zamawiać materiały?

Oczywiście nie. Nasza usługa jest kompleksowa. Podejmując z nami współprace macie komfort i spokojną głowę, ponieważ my zajmiemy się wszystkim (od zakupu, poprzez wniesienie materiałów, ustalenie dyspozycji kontenera na odpady, montaż mebli, po poremontowe sprzątanie).

Na jakim terenie świadczymy usługę?

Wrocław i okolice. Dojazd do klienta jest już w cenie usługi. 

 

Czy materiały których używamy są dobrej jakości?

Jak najbardziej tak. Używamy tylko sprawdzonych i dobrej jakości produktów. Dobierając materiały zwracamy uwagę na bezpieczeństwo – zarówno w momencie ich stosowania, jak i potem przy eksploatacji. Wszystkie parametry muszą być zgodne z przepisami budowlanymi.

Co się składa na cenę usługi?

Cena jest zawsze indywidualnie wyliczana dla każdego klienta. Na cenę ma wpływ wiele czynników. W cenie znajdują się: prace malarskie, układanie glazury, technologie gipsowe, prace murarsko-tynkarskie, prace stolarsko-okładzinowe, prace instalacyjne i hydrauliczne, instalacje elektryczne i inne.