SMART HOME

BEZPŁATNA WYCENA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO:

Pn. - Pt.   8:00 - 16:00

Sb. - Nd.   Zamknięte

 

Świadczymy usługi na terenie Wrocławia i okolic. 

Wygodna automatyzacja urządzeń domowych za pomocą aplikacji przy użyciu smartfona, tabletu lub asystenta głosowego.

Twój SMART DOM jest teraz w zasięgu ręki.

STEROWANIE APLIKACJĄ

Dzięki aplikacji możesz zdalnie sterować swoimi urządzeniami, bez potrzeby bycia w domu, ani jego pobliżu. Jest to niezwykle przydatna funkcja, kiedy nie jesteś pewien czy zgasiłeś światło przed wyjściem lub gdy chcesz je zaświecić swojemu pupilowi. To także dobry sposób by odstraszyć potencjalnych złodziei podczas długiej nieobecności w domu.

BEZ DOTYKANIA TELEFONU

Oprócz możliwości sterowania urządzeniami za pomocą aplikacji, możesz również korzystać z asystenta głosowego. Wystarczy, że wypowiesz odpowiednią komendę by włączyć lub wyłączyć światło.

WŁĄCZENIE I WYŁĄCZENIE ŚWIATŁA WEDŁUG WŁASNYCH POTRZEB 

Ustal harmonogram uruchamiania i wyłączania, aby urządzenia automatycznie włączały się i wyłączały, tak jak zaplanujesz. Dzięki temu możesz zmniejszyć niepotrzebne zużycie energii. Pozwala to również na ustawienie światła tak, by świeciło się podczas naszej pory pobudki i tym samym ułatwiało wybudzanie się ze snu.

UDOSTĘPNIJ 

Oprócz tego, że Ty możesz zdalnie sterować oświetleniem w swoim domu, możesz również udostępnić tę możliwość swoim bliskim. Każda osoba, której udostępnisz tę możliwość, może sterować urządzeniami ze swojego własnego smartfona lub tabletu.

W pakiecie SMART HOME:

- przekaźnik sterowany

- montaż przekaźnika, instalacja i konfiguracja oprogramowania

- bezinwazyjny montaż w większości już istniejących instalacji elektrycznych.

Istnieje możliwość dodania kolejnych urządzeń sterujących, a także rozbudowywania sieci o kolejne przekaźniki sterowane.